HAKKIMIZDA

Yayınevimiz, 25 yıllık deneyimli ve tecrübeli ekibi ile kalite, güven ve dürüstlük ilkelerini birinci amaç kabul ederek 2013 yılında sağlık alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Öncelikli hedefimiz; Çağdaş, yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, günün gereksinimlerine ayak uyduran, kendi kendine yetebilen bireyler yetiştirmek ve bu bireylere etkin eğitim hizmetleri sunmaktır. Ayrıca tüm disiplinlerde basılı dergi ve kitaplarımız ile Ulusal ve Uluslararası kaliteli fikir ve bilginin dolaşımını yaygınlaştırmaktır.

Günümüzün gereksinimleri ve geleceğe dair doğru öngörüler doğrultusunda lise, önlisans, lisans ve lisansüstü düzeylerde eğitim-öğretimi destekleyici materyaller yayınlamak ve bunları sürekli güncelleştirmek, araştırmaya dayalı öğrenmeyi gözeten eğitim-öğretim yöntemlerini desteklemek başlıca amaçlarımızdandır.

Vizyonumuz

""

HEDEF CS YAYINCILIK, Tüm faaliyet alanlarında gelişime açık, sosyal sorumlulukları en üst düzeyde üstlenen, güven ve kalite anlayışı üzerine oluşturduğu kurumsal yapısıyla sektöründe yeni projelere imza atmayı bir vizyon olarak kabul etmiştir.

Misyonumuz

""

HEDEF CS YAYINCILIK verdiği hizmetler ile çalıştığı tüm profesyonellerin rekabet güçlerini desteklemeyi, yayıncılık sektörüne yeni gelişmeler kazandırmayı bilim ve eğitimin gelişimine katkıda bulunmayı bir misyon olarak görmektedir.